Kültürel Geziler
Sultangazililer kültürel gezilerle tarihe ve doğaya yolculuk yapıyor.

Gezi rezervasyonlarınızı online olarak bu sayfadan yapın, vakitten kazanın.

* Sultangazi'de ikamet ediyorsanız.

* 12 yaş ve üzerinde iseniz rezervasyonunuzu hemen yaptırabilirsiniz.

Tüm detaylı bilgilere buradan erişebileceğiniz gibi haftaiçi 08:00 - 17:00 arasında 0212 459 36 36 numaralı Kentli Servisimizden bize ulaşabilirsiniz.


 BURSA GEZİSİ

BURSA GEZİSİ

45486 defa incelendi

Türkiye’nin 4. büyük kenti olan Bursa, Doğal zenginlikleri, yeşil dokusu, şifalı suları, yaz ve kış turizmi imkanlarının yanı sıra, Bizans, Osmanlı ve Cumhuriyet dönemlerinin mekansal ve mimari özelliklerini de günümüze kadar taşıyan ilimizdir.


anket foto katıl
tree
KONYA GEZİSİ

KONYA GEZİSİ

12479 defa incelendi

Türkiye’nin İç Anadolu Bölümünde Bulunan Konya 6′ıncı Büyük Şehirdir. Evliya şehri olarakta bilinen Konya Mevlana’ya da ev sahipliği yapmış bir şehirdir.


anket foto katıl
tree
EDİRNE GEZİSİ

EDİRNE GEZİSİ

49557 defa incelendi

Türkiye ile Yunanistan arasındaki Tekirdağ’ın kuzeyinde yer alan Edirne yıllar boyu Osmanlı başkenti, 18 inci yüzyılda ise Avrupa’nın en büyük yedi şehrinden biri olmuştur.


anket foto katıl
tree
ÇANAKKALE GEZİSİ

ÇANAKKALE GEZİSİ

74512 defa incelendi

Çanakkale Savaşı, I. Dünya Savaşı sırasında 1915-1916 yıllarında yapılan deniz ve kara muharebeleridir.İtilaf Devletleri; Osmanlı İmparatorluğu'nun başkenti


anket foto katıl
tree
EMİRGAN KORUSU GEZİSİ

EMİRGAN KORUSU GEZİSİ

6832 defa incelendi

İstanbul‘un Sariyer İlçesi sınırlarında, Emirgan ve İstinye arasındaki yaklaşık 47 hektar yeşil alana verilen isimdir. İçinde dünyaca ünlü bitkiler bulunan bu koruluk bu haliyle doğal bir mirastır.


anket foto katıl
tree
Kapat