Annelerin Gönüllerine Dokunan Program: Hoş Geldin Bebek
 Sultangazi Belediyesi’nin annelerin gönüllerine dokunduğu programı Hoş Geldin Bebek ile ilçedeki anne ve bebeklerini buluşturmaya devam ediyor. 300 anne ve bebek programda bir araya gelirken çocuklar animatör eşliğinde gönüllerince eğlendi.

Ailenin en minik üyelerini büyük bir heyecanla karşılayan Sultangazi Belediyesi, “Hoş Geldin Bebek” programıyla ilçedeki anne ve bebeklerini bir araya getirmeye devam ediyor.
İlçede ikamet eden 300 bebek ve annesi Sultangazi Belediyesi Nikah Sarayı’nda düzenlenen özel programda buluştu. Programa Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun ile eşi Tuba Dursun, çok sayıda anne ve bebeği katıldı.

11.500 Anneye Ulaştık

Projeyle 11 binden fazla anne ve bebeğe ulaştıklarının altını çizen Sultangazi Belediye Başkanı Abdurrahman Dursun; “ Eşim Tuba Hanım’ın Sultangazi’nin güzel anne ve bebekleriyle yakından ilgilendiği program Hoş geldin Bebek, güzel bir başarı yakaladı. Programla 11.500 anne ve bebeğine ulaştık. Rakamlardan daha önemlisi onlarca ailemizin gönlüne dokunduk. Bütün gayretimiz bundan ibaret. Sizlerle bir araya gelerek gönül bağları kurmaya, derdiniz sıkıntılarınız varsa onu anlamaya, sormaya gayret gösteriyoruz. Biz kalabalık ve özel bir aileyiz. Tuba Hanım ve ekibine de bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Annelere Hediye Çanta

“Hoş geldin Bebek” programında özenle hazırlanan çantalar annelere hediye edildi. İçerisinde kıyafet, çorap, şampuan, ıslak mendil, tırnak makası, ateş ölçer, çıngırak, biberon ve oyuncağın da bulunduğu bebek çantaları, annelere kolaylık sağlıyor.